Wybrane wypowiedzi

Dotyczą one zarówno pracy indywidualnej jak też szkoleniowej. Wypowiedzi zaczerpnięte z naszych profili na Linked IN..

Diana Sokol
Managing Director Logistics, Change Management, Leadership

Pani Anna Orlowska-Musiał współpracowała z firmą C. Spaarmann Logistics Polska w zakresie usług konsultingowych. Przeprowadziła trzy procesy coachingowe i mentoringowe (w tym executive & business coaching). Dodatkowo prowadziła doradztwo w zakresie zarządzania. Przedmiotem współpracy było między innymi wsparcie w procesie reorganizacji oddziału w Polsce, identyfikacja wartości firmy, model kompetencyjny oraz system oceny pracownikow (z narzędziami), opisy stanowisk.
Polecam panią Annę jako osobę profesjonalną, eksperta z dużym doświadczeniem biznesowym. Kompetencje pani Anny oceniam bardzo wysoko

Katarzyna Kowalczyk
Internal communication | Engagement | Employer branding | Corporate communication | CSR | Sustainability

Korzystałam z Ani doświadczenia w zakresie coachingu i to była dla mnie wspaniała relacja, współpraca oraz ogromne wsparcie. Ania jest ciepłą, relacyjną i empatyczną osobą. W trakcie naszych spotkań budowała otwartą i pełną zaufania relację, która pomogła nam w wypracowaniu odpowiedniego planu na naszą wspólną pracę. Oceniam uzyskane efekty bardzo wysoko. To był dla mnie ważny czas i to co najważniejsze w pełni wykorzystany efektywnie i zgodnie z oczekiwaniem. Aniu dziękuję!

Katarzyna Kraszewska
owner at Professional Language Company

Anna jest niezwykle ciepłą, empatyczną i serdeczną osobą. Jednocześnie posiada bogate i wieloletnie doświadczenie biznesowe. Dzięki tej kombinacji bardzo mi pomogła jako mentor i coach w trudnej sytuacji zawodowej i osobistej. Dzięki niej spojrzałam na wszystko zupełnie inaczej i podjęłam najlepszą decyzję zawodową w swojej karierze. Zawsze będę jej za to bardzo wdzięczna.

Patrycja Łapińska-Godyńska
Insurance guarantees expert at UNIQA TU S.A

Korzystałam z usług coachingowych Ani i szczerze mogę powiedzieć, że jest niezwykle profesjonalna i skuteczna. Współpraca z Anią to czysta przyjemność. Ania ma olbrzymią wiedzę, bogate doświadczenie z którego korzysta a jednocześnie jest bardzo ciepłą i empatyczną osobą

Marcin Fidecki
Director HR w PKN ORLEN S.A.

Mieliśmy okazje pracować na strategicznym projektem transformacyjnym w sektorze logistyki. Ania dała się poznać jako bardzo sprawny menedżer w obszarze HR. Dobrze rozumiejący biznes oraz oczekiwania zarządu. Wypracowane wspólne rezultaty przyczyniły się do rozwoju grupy kapitałowej Klienta. Uważam, że Ania posiada wysokie umiejętności coachingowe, które wykorzystuje w trudnych sytuacjach projektowych. Szybko się adaptuje do zmieniającej się rzeczywistość. BARDZO POLECAM WSPÓPRACĘ z ANIĄ

Joanna Chrobak
Executive Headhunter | Senior Mentor Practitioner - European Mentoring and Coaching Council EMCC | Managing Director w HR Level Up | Former General Manager and Sales Director in FMCG companies

Pani Anna Orłowska-Musiał wspierała mój zespól w realizacji i przygotowaniu Assessment Center, którego celem było wyłonienie kandydata na stanowisko Business Development Director odpowiedzialnego za zarządzanie sprzedażą usług w międzynarodowej firmie z branży TSL region CEE. P. Anna była wówczas odpowiedzialna za zaprojektowanie zadań oraz opracowanie klucza oceny uczestników AC. Wykazała się bardzo dobrą znajomością metodologii AC. Zadania przez nią przygotowane były opracowane w sposób bardzo szczegółowy, wyczerpujący oraz kompetentny. Bardzo cenię sobie współpracę i z przyjemnością polecam P. Annę jako kompetentnego doradcę z bardzo dużą wiedzą z obszaru HR oraz szerokim doświadczeniem biznesowym.

Marek Waliszak
Managing Director and Owner Opinion Strefa Druku and AURO Business Park

Miałem przyjemność uczestniczyć w warsztacie dotyczącym controllingu prowadzonym przez p. Pawła dla menedżerów naszej Firmy. Pan Paweł przeprowadził ten warsztat błyskotliwie, odnosząc się w czasie warsztatu do wielu aspektów nowoczesnego controllingu. Ciekawe było zwrócenie uwagi na aspekt modelu biznesowego, w którym łączą się perspektywy klienta, firmy i controllingu. Pan Paweł przedstawił również praktyczne koncepcje i narzędzia wspomagające realizację celów. Otrzymaliśmy wiele cennych sugestii i porcję solidnej wiedzy. Nasi menedżerowie byli bardzo zadowoleni mając możliwość uczestniczenia w tym warsztacie. Całemu zespołowi spodobała się koncepcja controllingu wspierającego, a nie tylko oceniającego. Taki powinien być Controller – biznes partner.
Polecam!

Edyta Szarska
Trainer at the IBCS Institute, IBCS Ambassador, international expert of controlling

Wspólnie z Pawłem organizowaliśmy spotkania praktyków controllingu w ramach ICV. Paweł zawsze otwarcie dzielił się swoimi doświadczeniami i wiedzą. Inspirował wiele osób i był autorem znakomitych tematów dla controllerów.
Ponadto pracowaliśmy razem prowadząc wiele warsztatów z controllingu HR dla firm głównie mśp. Drugim naszym obszarem szkoleniowym były warsztaty z controllingu przygotowane z myślą o firmach małych i średnich. Zawsze kreatywny i wsłuchujący się w potrzeby odbiorców.
Niezwykle wartościowo wspominam wspólne sesje indywidualne organizowane dla właścicieli mśp, którym pomagaliśmy poukładać w prosty sposób informację dla potrzeb zarządzania.
Paweł jest wielkim wizjonerem. Patrzy na świat z otwartością i wsłuchwaniem się w potrzeby. Jego wartością jest olbrzymie doświadczenie zarówno w pracy z różnymi biznesami, jak i w zarządzaniu własną organizacją.
Godny zaufania, uczciwy bezgranicznie, wielki przyjaciel. Serdecznie polecam.

Stanisław Woźniak
Partner Zarządzający Platforma Wiedzy

Paweł to profesjonalista w każdym calu! Współpracuję z nim już kilkanaście lat. Liczba szkoleń, prelekcji na konferencjach, a także liczba wdrożeń rozwiązań controllingowych w przedsiębiorstwach oraz ich wysoka jakość naprawdę robią wrażenie. Na przestrzeni tych kilkunastu lat Paweł dzielił się z nami swoją praktyczną wiedzą, jest autorem kilkudziesięciu artykułów i porad na łamach czasopism, które miałem przyjemność wydawać. Obecnie aktywnie uczestniczy w kolejnych wydaniach magazynu Controlling i Zarządzanie. Polecam współpracę z Pawłem z pełną odpowiedzialnością!

Renata Pajewska
pracownik naukowy w firmie Warsaw School of Economics

Współpracuję z panem Pawłem od wielu lat. Firma, którą On reprezentuje – Controlling Systems jest partnerem merytorycznym Podyplomowych Studiów Akademia Controllingu Finansowego w Grupach Kapitałowych, które prowadzone są od prawie dziesięciu lat w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Pan Paweł na naszych Studiach wprowadza słuchaczy w tajniki wykorzystania informatycznych narzędzi controllingowych. Demonstruje jak zaprojektować i zaimplementować narzędzia składające się na system controllingu finansowego w procesie zarządzania firmą. Zawsze profesjonalny, bardzo dobrze przygotowany, otwarty na wszelkie wyzwania. Człowiek z dużą inicjatywą, otwarcie i konstruktywnie podchodzi do nowych spraw i skutecznie radzi sobie z wszelkimi problemami. Warsztaty, webinaria i inne formy kształcenia prowadzi z dużą pasją i zaangażowaniem, wciągając tym samym uczestników szkolenia w prezentowane zagadnienia i skłaniając do szukania nowych rozwiązań. Każde szkolenie okrasza wyszukanym humorem i dużą dozą optymizmu.

Dominika Stefanowska
Redaktor naczelna Controlling i Rachunkowość Zarządcza oraz e-Commerce & Digital Marketing

Pan Paweł Musiał jest jednym z najbardziej sprawdzonych i cenionych partnerów Wydawnictwa Explanator. To człowiek, który posiada ogromną wiedzę z pogranicza controllingu i sprzedaży, ale też umie tą wiedzę genialnie przekazać. Współpraca z Panem Pawłem to czysta przyjemność, a dzięki jego doświadczeniu i ogromnej kreatywności udaje nam się często stworzyć prawdziwe ‘perełki’ – artykuły, które mają największą ilość odsłon, najlepiej oceniane przez uczestników szkolenia oraz prelekcje. Polecam współpracę z Panem Pawłem i całą firmą Controlling Systems. Super kontakt, serdeczne podejście do partnerów, otwartość na dyskusję oraz terminowość.. To te cechy zasługują na wyróżnienie przy projektach, które wspólnie realizujemy i ciągłych deadline’ach wydawniczych.

Wojciech Ziaja
Consulting Services Director w BPC GROUP POLAND Sp. z o.o

Prowadzone wykłady przez p. Pawła podczas naszych konferencji i warsztatów zostały wysoce ocenione przez ich uczestników z uwagi na merytoryczne i problemowe podejście do zagadnienia Business Intelligence. Prezentacja była przedstawiona w sposób interesujący i charyzmatyczny co powodowało duże zainteresowanie jej tematem oraz nawiązanie szeregu rozmów indywidualnych, które toczyły się w kuluarach konferencji.