Jak i komu pomagamy?

Szkolenia i warsztaty zamknięte prowadzimy dla firm każdej wielkości,
indywidualnie pomagamy wyłącznie małym i średnim przedsiębiorstwom, bez względu na to ilu pracowników zatrudniają,
wspieramy także firmy mikro i freelancerów.

Szkolenia otwarte

Prowadzimy szkolenia otwarte z takich tematów jak:
  • Jak zwiększać zyski w MŚP?
  • Nowoczesne finanse dla nie-finansistów
  • Controlling a strategia i modele biznesowe
  • Raportowanie wspomagające vs oceniające
  • Jak realizować cele?
Zobacz nasz poradnik - przejdź.

"Pan Paweł Musiał jest jednym z najbardziej sprawdzonych i cenionych partnerów Wydawnictwa Explanator. To człowiek, który posiada ogromną wiedzę z pogranicza controllingu i sprzedaży, ale też umie tą wiedzę genialnie przekazać. Współpraca z Panem Pawłem to czysta przyjemność, a dzięki jego doświadczeniu i ogromnej kreatywności udaje nam się często stworzyć prawdziwe ‘perełki’ – artykuły, które mają największą ilość odsłon, najlepiej oceniane przez uczestników szkolenia oraz prelekcje. Polecam współpracę z Panem Pawłem. Super kontakt, serdeczne podejście do partnerów, otwartość na dyskusję oraz terminowość. To te cechy zasługują na wyróżnienie przy projektach, które wspólnie realizujemy i ciągłych deadline’ach wydawniczych".

Dominika Stefanowska
Redaktor naczelna Controlling i Rachunkowość Zarządcza
oraz e-Commerce & Digital Marketing

Warsztaty zamknięte

Wiedza szkoleniowa to nie wszystko. Trzeba ją wdrażać w przedsiębiorstwach. Prowadzimy warsztaty zamknięte dla firm i konsultacje grupowe.

Często pracujemy w grupach nawet 2 osobowych. Podczas takich sesji przekazujemy wiedzę i od razu wcielasz ją w życie. Na kolejnych sesjach sprawdzamy co i jak zadziałało, co należy zmienić, co uzupełnić.

Podczas naszych spotkań wspólnie budujemy Twój system wczesnego ostrzegania. Zobacz jak mogą wyglądać Twoje dane - przejdź.


"Miałem przyjemność uczestniczyć w warsztacie dotyczącym controllingu prowadzonym przez p. Pawła dla menedżerów naszej Firmy. Pan Paweł przeprowadził ten warsztat błyskotliwie, odnosząc się w czasie warsztatu do wielu aspektów nowoczesnego controllingu. Ciekawe było zwrócenie uwagi na aspekt modelu biznesowego, w którym łączą się perspektywy klienta, firmy i controllingu. Pan Paweł przedstawił również praktyczne koncepcje i narzędzia wspomagające realizację celów. Otrzymaliśmy wiele cennych sugestii i porcję solidnej wiedzy. Nasi menedżerowie byli bardzo zadowoleni mając możliwość uczestniczenia w tym warsztacie. Całemu zespołowi spodobała się koncepcja controllingu wspierającego, a nie tylko oceniającego. Taki powinien być Controller – biznes partner.
Polecam!"

Marek Waliszak
Managing Director and Owner Opinion Strefa Druku
and AURO Business Park

Wsparcie indywidualne

W tematach dotyczących strategii indywidualnej i zarządzania ludźmi prowadzimy wsparcie 1:1. Wspólnie z Klientem rozwiązujemy konkretne problemy zarówno na poziomie strategicznym jak i te operacyjne, np. związane z pracownikami. Pomagamy wyjść z trudnych sytuacji poprzez mentoring i coaching.

Zapytaj nas w czym możemy Ci pomóc - napisz wiadomość lub zadzwoń (607 63 80 88)."Anna jest niezwykle ciepłą, empatyczną i serdeczną osobą. Jednocześnie posiada bogate i wieloletnie doświadczenie biznesowe. Dzięki tej kombinacji bardzo mi pomogła jako mentor i coach w trudnej sytuacji zawodowej i osobistej. Dzięki niej spojrzałam na wszystko zupełnie inaczej i podjęłam najlepszą decyzję zawodową w swojej karierze. Zawsze będę jej za to bardzo wdzięczna".

Katarzyna Kraszewska
owner at Professional Language Company

Jak możemy Ci pomóc?
Napisz do nas lub zadzwoń.